پذیرش دانشجویان ایرانی و فارسی زبانان خارج از کشور در دانشگاه آزاد اسلامی

مقدمه

 

دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبان ایرانی و فارسی زبان مقیم خارج کشور امکانی را فراهم نموده است تا از طریق واحدهای الکترونیکی و حضوری دانشگاه ازاد اسلامی بتوانند دوره های دانشگاهی را بگذرانند. این دوره های تحصیلی بصورت الکترونیکی و حضوری بوده و در پایان هر ترم دانشجو موظف است طبق برنامه اعلامی امتحانات پایان ترم در دفاتر برون مرزی مشخص شده در یکی از کشورهای ایتالیا (میلان)، آلمان(دوسلدورف)، روسیه(مسکو) امارات متحده عربی (دبی)، لبنان(بیروت)، افغانستان (کابل)، انگلستان (آکسفورد)، عمان (مسقط)، مجارستان (بوداپست) و کانادا (تورنتو) و یا تهران در جلسه امتحان شرکت نماید.

لازم به توضیح است که در این شیوه، چنانچه تعداد متقاضیان در یک کشور به حد نصاب برسد، دفتر دانشگاه آزاد اسلامی برای برگزاری امتحانات پایان ترم در آن کشور راه اندازی خواهد شد.


میزان شهریه برای فارسی زبانان و ایرانیان خارج از کشور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری معادل دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در واحدهای داخل کشور دانشگاه آزاد اسلامی می­باشد. همچنین متقاضیان فارسی زبان و ایرانیان مقیم خارج از کشور می­توانند از تسهیلات لازم برای دریافت وام دانشجویی بهره مند گردند.


جهت ثبت نام و انتخاب رشته بایستی ابتدا در سایت ثبت نام کرده و نام کاربری (ایمیل) و رمز عبور داشته باشید.
با استفاده از حساب کاربری خود  به سیستم ورود کرده و در رشته یا رشته های مورد نظر خود ثبت نام نمایید.
برای اطلاع از وضعیت پرونده خود و نیز پذیرش یا عدم پذیرش می توانید از طریق حساب کاربری خود به سیستم ورود کرده و پیگیری نمایید.
پیغامهای مناسب جهت راهنمایی شما در مراحل مختلف پذیرش و فارغ التحصیلی در سیستم نمایش داده خواهد شد.

ایجاد حساب کاربری

نام:
نام خانوادگی:
شماره همراه:
آدرس ایمیل:
رمز عبور:
تکرار رمز عبور:
متن تصویر:
فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی